بازی ریوال کینگدام رقیب تازه کلش آف کلنز / دانلود ریوال کینگدام

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دانلود بازی ریوال کینگدام بازی بازی ریوال کینگدام دانلود ورژن جدید بازی ریوال کینگدام بازی جدید کلش آف کلنز بازی ریوال کینگدام بازی کلش آف کلنز رقیب بازی کلش آف کلنز قاونین بازی ریوال کینگدام  Rival Kingdoms game stubble off a new competitor Kellens / download Rival Kingdoms

Rival Kingdoms game stubble off a new competitor Kellens  download Rival Kingdoms

بازی کلش آف کلنز یکی از بازی های پرطرفداری است که اغلب مردم را جذب خود کرده است. اما به تازگی بازی جدید Rival Kingdoms: Age of Ruin به عنوان یکی رقبای جدی کلش آف کلنز شناخته شده است. در این مطلب به جزئیات خبر: بازی Rival Kingdoms رقیب تازه کلش آف کلنز  پرداخته ایم که از شما دعوت می کنیم تا با ما همراه باشید.

بازی های استراتژیک از آغاز ورود به دنیای بازی های کامپیوتری طرفداران خاص خود را داشتند،ما همه بازی هایی استراتژیکی همچون جنگ های صلیبی،جنرال و وارکرفت را به خاطر داریم!

بعد از همه گیر شدن استفاده از تلفن های هوشمند،سازندگان بازی به این بازار روی خوشتری نشان دادند و مشغول به ساخت بازی های بی شماری برای اسمارت فون ها شدند،که در این میان بازی های استراتژیک نیز جایگاه خاص خود را داشتند.
از سه سال قبل با ورود بازی Clash Of Clans به دنیای گوشی ها،غوغای فراوانی میان طرفداران بازی های استراتژیک ایجاد شد و علاوه بر آن افرادی که رغبت زیادی به بازی های استراژیک در کامپیوترهای شخصی نشان نمی دادند،به سمت این بازی هجوم آوردند.
این بازی تقریبا بدون رقیبی جدی پیش تازی می کرد تا اینکه مدت ها قبل بازی Rival Kingdoms: Age of Ruin با گرافیک خیره کننده خود این بازی را با چالشی جدی مواجه ساخت.

Rival Kingdoms: Age of RuinRival Kingdoms در واقع یک عنوان MMO است، اما در آن به صورت تک نفره و آفلاین نیز می توان به رقابت با هوش مصنوعی بازی پرداخت و خط داستانی بازی را دنبال نمود.

طرفداران بازی وارکرفت بدون شک با ورود به این بازی به یاد این بازی می افتند،چون از نظر گرافیک شباهت بسیاری به بازی وارکرفت دارد،هرچند گیم پلی آن مشابه بازی Clash Of Clans است.
این بازی برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده است و هم اکنون طرفدارن بسیاری را در سراسر جهان برای خود پیدا کرده است،پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید.

این بازی نیازی به دانلود دیتای جداگانه ندارد،اما پس از دانلود و نصب فایل ۴۱ مگابایتی آن،با ورود به بازی نیاز به دانلود ۲۵ مگابایت دیگر دیتا است که در دل خود بازی صورت می گیرد

ارسال نظر