عکس های سونگ هیه کیو و همسرش + بیوگرافی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکس های سونگ هیه کیو بیوگرافی سونگ هیه کیو عکس های همسر سونگ هیه کیو اینستاگرام سونگ هیه کیو زندگی نامه سونگ هیه کیو عکس های جدید سونگ هیه کیو تصاویر جدید

Photos of Song Hye Kyo and his wife biography (1)

نام : سونگ هیه کیو
تاریخ تولد : 22 نوامبر 1981
Photos of Song Hye Kyo and his wife biography (7)

سونگ هیه کیو بازیگر برتر سریال کره ای ، هنگامیکه متولد شد به علت بیماری شدید دکتر ها به پدر ومادرش گفت بودند که راهی برای زنده ماندن سانگ وجود ندارد. با این حال ناباورانه به زندگی بازگشت. به همین خاطر در شناسنامه روز تولد وی چند روز بعد ثبت شده است.

Photos of Song Hye Kyo and his wife biography (6)
در شش سالگی سانگ ، مادر وپدرش از یکدیگر جدا شدند و سانگ هه در کنار مادرش ماند.

سانگ هه کارش را با مدل آغاز کرد. زمانیکه تنها 14 سال سن داشت و در مدرسه برنده یونی فورم شد. سپس با بازی در نقش یک دانش آموز خوش اخلاق و خوشتیپ به سال 1998 در یک طنز خنده دار تلویزیونی که از اس بی اس پخش می شد توانست موفقیت نسبتا خوبی را کسب کند ولی از ایجاد علاقه در طرفداران باز ماند

Photos of Song Hye Kyo and his wife biography (5)

سانگ سر انجام توانست با بازی در سریال کره ای ” پاییز در قلب من ” به همراه سانگ سئون هئون در سال 2000 و بازی در سریال ” همه با هم ” به همراه لی بیونگ هون در سال 2003 چنان شهرتی پیدا کرد که نه تنها در کره بلکه در ژاپن ، تایوان و اروپا  نیز اعتبار فراوانی به دست آورد و اینگونه بود که از سانگ یک قلب شیرین و گرم سریال کره ایپدید آمد که به یک ستاره تبدیل شد.
Photos of Song Hye Kyo and his wife biography (4)


سانگ تنها به بازیگری در کره بسنده نکرد و با بازی در فیلم آمریکایی ” راحت باش ” در سال 2008 بر محبوبیت اش بین طرفداران افزود. بعد از آن قصد بازی در یک فیلم چینی با نام ” 1949″را داشت که این فیلم توسط کارگردانش کنسل شد.

Photos of Song Hye Kyo and his wife biography (3)

مدتی بعد در سال  2009 خبر رسید که سانگ و هیون بین بازیگر سریال کره ای قصد ازدواج دارند و بعد از پایان فیلم ” در جهان ” همچنان در ارتباط با یکدیگر هستند ولی در سال 2011 هر دو بازیگر اعلام کردند که رابطه اشان قطع شده است. سانگ هه کیو تا به امروز زیباترین چهره ی کره جنوبی معرفی شده است و در سال 2010 رتبه هجدهم را از بین 100 چهره جهان کسب کرد.

Song Hye-kyo http://images.indexaz.com/

لیست فیلم های تلویزیونی و سریال های کره ای که سانگ هه کیو در آنها بازی کرده است:

سریال های کره ای :
وزش باد ، این زمستان 2013
در جهان 2008
من و دختر من 2005
خانه کامل ، بابا لنگه دراز 2004
آفتاب عشق 2004
همه در 2003
وابسته 2001
پاییز در قلب من 2000

ارسال نظر