بیوگرافی و عکس های مون چائه وون و همسرش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بیوگرافی مون چائه وون عکس های مون چائه وون اینستاگرام مون چائه وون عکس های همسر مون چائه وون زندگی نامه مون چائه وون تصاویر مون چائه وون عکس های جدید مون چائه وون

Moon Chae Won and his wife Biography and photos (1)

مون چائه وون بازيگر زن اهل كره جنوبي متولد ۱۳ نوامبر ۱۹۸۶ در شهر دائگو است. وقتي كه كلاس ششم بود خانواده اش به سئول نقل مكان كردند. او دانشجوي رشته نقاشي غربي در دانشگاه چوگي اما در سال ۲۰۰۶ براي دنبال كردن بازيگري دانشگاه را رها كرد.

مون چائه وون بازيگري را در سال ۲۰۰۷ آغاز كرد، با بازي در سريال Mackeral Run در كنار همكار تازه واردش لي مين هو، كه آنها از ميان ۶۰ بازيگري كه براي اين نقش ها انتخاب شدند. لي مين هو و مون چائه وون همچنين در سال ۲۰۰۸ در فيلم Our School’s E.T ظاهر شدند.

Moon Chae Won and his wife Biography and photos (5)

اما در سال ۲۰۰۸ و با بازي در سريال نقاش باد بود كه مون چائه وون ستاره شدن را شروع كرد. داستان اين فيلم اقتباسي از رمان لي جونگ ميونگ است.

محبوبيت مون چائه وون در سال ۲۰۰۹ با بازي در سريال ميراث درخشان افزون شد. كه در اين سريال نقش دختري خاص را بازي مي كرد كه به تدريج موجب خشم و ترحم خواهر ناتني اش شد. ميراث درخشان يكي از درام هاي كره اي برتر سال ۲۰۰۹ شد كه ۴۷% بيننده داشت.

همچنين در سال ۲۰۰۹ در سريال بانوي زيباي من نقش دوم زن را ايفا كرد، نقش دختري باهوش و شاد كه روياي طراح كفش شدن را مي پروراند. او با دونگ چان بزرگ شد و به وي نزديك است. او هميشهدونگ چان را به راه درست تشويق مي كرد و نگرانش بود. در پشت اين اهميت دادن علاقه و عشقي بود كه به دونگ چان داشت و ناكام ماند.

Moon Chae Won and his wife Biography and photos (4)

در سال ۲۰۱۱ در فيلم سينمايي War of the Arrows ظاهر شد كه مورد پذيرش ۷٫۵ ميليوني قرار گرفت. درست بعد از اين فيلم در سريال The Princess’ Man به ايفاي نقش پرداخت.

در سال ۲۰۱۲ مون چائه وون در سريال مرد بي گناه يا مرد خوب درخشيد، كه نقش مقابل سونگ جونگ كي را بازي كرد. داستان اين سريال درباره پسري است كه وقتي دختر مورد علاقه اش از روي عمد فردي را مي كشد او به گردن مي گيرد و به جاي او به زندان مي رود، اما دختر به وي خيانت مي كند و با مرد ديگري ازدواج مي كند. او هم برای انتقام گرفتن از زنی که حافظه اش را از دست داده استفاده می كند. بعد از بازي در اين سريال مون چائه وون براي دومين سال پياپي برنده بهترين جايزه درام هاي KBS مي شود.

Moon Chae Won and his wife Biography and photos (3)

در سال ۲۰۱۳ در درام پزشكي دكتر خوب يا آقاي دكتر با محوريت يك رزيدنت مبتلا به اوتيسم به ايفاي نقش پرداخت. برای آماده شدن برای نقش خود به عنوان جراح اطفال، او با پزشكان واقعي در بيمارستان ملاقات داشت، تا با شرايط پزشكي آشنا شود و جراحي هاي واقعي را مشاهده كرد. در آقاي دكتر او يك رزيدنت وظيفه شناس سال دومي جراح اطفال به نام چا يون سئو است. چا يون سئو  پس از داوطلبشدن در بخش کودکان سرطاني هنگامي كه دانش آموز دبیرستان بود تصميم به دكتر شدن گرفت و وارد بهترين دانشكده پزشكي شد. با سخت كوشي او يك فلوشيپ جوان است. او به آموزش دكتر شي اوندر بيمارستان كمك مي كند و سرانجام عاشق شي اون مي شود. از طرفي دكتر كيم دو هان نيز به چا يون سئو علاقه مند مي شود.

Moon Chae Won and his wife Biography and photos (2)

همراهی او با مون گئون-یانگ بعنوان عشاق تلویزیونی آنقدر جذاب بود که هر دوی اونها موفق شدن در سال 2008 جایزه ی بهترین زوج رو با دریافت بیشترین رای از آن خودشون کنن . برای اولین بار در تاریخ ســـریــالهای کــــــره ای ، دو بازیگر خانم برای عشقی که به همدیگه داشتن بهترین زوج های تلوزیونی شدند.
در سال 2009 ، مون نقشی عالی رو در ســـریــالمحبوب میراث درخشان و نقش دختری سرزنده و پرانرژی رو با نام یویی در “بانوی زیبای من” ایفا کرد . مون همچنین حضوری برجسته در آخرین قسمت “جاده ی شماره یک” بعنوان یک دکتر ارتش با نام مین یانگ جین داشت . سپتامبـر ۲۰۱۰ ٬ مـاهی بـود که مـون رو بخـاطـــرِ نقشش در “Brilliant Legacy” ٬ به طــــرز چشمگیـری در رأس توجـه ها قـرار داد..
بـرای ارزشیابی محبوبیتِ بازیگـرهـا ٬ در این ماه یک نظــر سنجیِ اینترنتی و بین المللـی تنظــیـم شد که تا دوماهِ بعـد زمـان برد و سرانجـام مـون از بین تمام بازیگران زن آسیـا و با ۷۱,۲۹۴ رای ٬ به جـایگاه اول رسید..
امـا جـالب اینجا بود که رای هـایی که برای نقش تکمیلی در “Brilliant Legacy” کسب کرد ٬ دوبـرابرِ رای های هـان هیـوجو بخـاطـــر نقش اصلیش بـود ! و این اولیـن باری شد که یک بازیـگر زن با این نقش چنین افتخـاری بدست میـاره..
و بدنبال این مـاجـــــرا آژانس فیلم مشهـور ٬ Barunson Entertainment ٬ از چـه ون دعوت کرد تا به اونجـا بپیونده و مدت زیـادی نگذشت که اون بازی بعنـوانِ کاراکترِ ایـون چه ریونگ رو در “It’s Okay, Daddy’s Girl” پذیرفت ؛ کسی که برخـوردِ خانوادش با چـالش هـای غمناک زندگی اون رو از دخترِ آماتـورِ همیشگی به زنی پرتجربه و حـرفه ای تبدیل میکنـه و همین نقش بود کـه اون رو نامزد دریافت جایـزه ی بهتـرین بازیگر زن در جشنواره ی درام های شبکـه ی SBS کـرد..

ارسال نظر