بیوگرافی و عکس های هان گا این و همسرش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بیوگرافی هان گا این عکس های هان گا این اینستاگرام هان گا این تصاویر هان گا این زندگی نامه هان گا این عکس های جدید هان گا این عکسهای همسر هان گا این زیبا

Han Ga-in and his biography and photos (1)

نام: Han Ga In /한가인

تاریخ تولد: 2 فوریه 1982

محل تولد: seoul

Han Ga-in and his biography and photos (12)

حرفه: بازیگری و مدلینگ

فارغ التحصیل دانشگاه: kyung hee university

قد: 167 سانتی متر

Han Ga-in and his biography and photos (11)

وزن: 49 کیلوگرم

گروه خونی: AB

همسر: yeon jeong hun

شروع فعالیت: 2002 تا الان

Han Ga-in and his biography and photos (10)

هان گا این بازیگر زن اهل کره جنوبی متولد ۲۵ فوریه ۱۹۸۲ است و فارق التحصیل مدیریت گردشگری از دانشگاه کیونگ هی می باشد. او در ۲۶ آپریل ۲۰۰۵ با بازیگری به اسم یون جانگ هون (Yeon Jung hoon) ازدواج کرد؛ که در سال ۲۰۰۳ با هم و برای سریال تلویزیونی دستمال زرد (Yellow Handkerchief) درخشیدند. پس از ۹ سال از ازدواج؛ در سال ۲۰۱۴ هان باردار شد، اما در هفته نهم بارداری فرزند خود را از دست داد.

Han Ga-in and his biography and photos (9)

هان گا این وقتی دانش آموز دوره دبیرستان بود برای اولین بار در یک مسابقه تلویزیونی حضور پیدا کرد و بعد از آن نیز در تهیه مصاحبه از دیگر دانش آموزان شرکت کرد. شرکت سرگرمی bigwigs او را در یک کلیپ خبری کشف کرد و برای پیشنهاد یک بخش در آنجا سریعا به مدرسه وی رفت.

Han Ga-in and his biography and photos (8)

در سال ۲۰۰۲ کار خود را در شرکت تجاری بازرگانی آسیانا ایرلانز (Asiana Airlines) آغاز کرد و در درامشکارچی آفتاب KBS2 بازی کرد. جوایز درام KBS در سال ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ به هان گا این تعلق گرفت برای بهترین بازیگر زن سریال های دستمال زرد و شرایط مهرورزی (Terms of Endearment).

Han Ga-in and his biography and photos (7)

در پی آن، هان به یکی از مهمترین چهره های تجاری بازرگانی تلویزیون تبدیل شد. اما با وجود موفقیت اولیه، او تلاش می کرد یک بازیگر باشد و تصویرش صرفا به عنوان یک چهره زیبا در تبلیغات نباشد. ولی زیاد موفق نبود.

Han Ga-in and his biography and photos (6)

بعد از اتمام سریال جادوگر یو هی (Witch Yoo Hee) در سال ۲۰۰۷، هان علنا از کارگردان و نویسندگان برای کیفیت پایین درام انتقاد کرد. پس از آن در یک وقفه ۳ ساله رفت و فقط در تبلیغات بازی می کرد.

Han Ga-in and his biography and photos (5)

هان در سال ۲۰۱۰ با سریال پسر بد به بازیگری در تلویزیون بازگشت.

سال ۲۰۱۲ موفق ترین سال حرفه ای هان بود. دوره پخش سریال ماه در آغوش خورشید، که نقش قهرمان زن سریال را ایفا می کرد و زن نجیب زاده ای بود که تبدیل به یک راهبه می شود، با استقبال زیاد و مخاطبان ۴۰ درصدی پایان یافت. در این سریال او در کنار بازیگرانی چون کیم سو هیون، جانگ ایل وو وکیم مین سئو در نقش وول که معشوقه شاهزاده لی هون است به بازی پرداخت.

Han Ga-in and his biography and photos (4)

پس از آن در فیلم معماری ۱۰۱ (Architecture 101) بازی کرد که رکورد جدیدی در فروش بلیط ثبت کرد و پر فروش ترین ملودرام کره شد.

هان از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ در شرکت سرگرمی جی وان پلاس همکاری می کرد و با اتمام قراردادش در آنجا، از دسامبر ۲۰۱۲ در آژانس سرگرمی BH قرارداد دارد و تا کنون نیز همان جا همکاری می کند.

Han Ga-in and his biography and photos (2)

ارسال نظر