بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا در سریال جودا و اکبر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جودا,جودا و اکبر,سریال جودا و اکبر,عکسهای جودا در فیلم هندی جودا و اکبر,بیوگرافی جودا در سریال هندی جودا و اکبر,داستان سریال جودا و اکبر,زندگینامه جودا در سریال جودها و اکبر,شاهزاده جودا,بیوگرافی بازیگران هندی,دختر هندی,سینمای بالیوود,قسمت آخر سریال جودا و اکبر,پاریدهی شارما (Paridhi Sharma),بیوگرافی بازیگران سریال جودا و اکبر,اکبر و جودا,خلاصه داستان سریال جودا و اکبر,فیلم هندی جودا و اکبر,داستان سریال هندی جودا و اکبر,جودا در سریال جودا و اکبر

 

 

پاریدهی شارما (Paridhi Sharma) بازیگر سینما و تلویزیون هندی،متولد 14 مه 1987 درشهر ایندور در ایالت مادایا پرادش هندوستان زاده شد. او با همسرش تانمای در دانشگاه آشنا شد و ازدواج کرد.

پاریدهی شارما علاقه زیادی به بازیگری داشت. وی به بمبئی نقل نمان و در همانجا در رشته تئاتر فعالیتش را آغاز کرد . او بازیگری را از سال 2010 آغاز کرد و در سال 2013 در سریال درام و حماسی جودا و اکبر در نقش زن اول سریال یعنی شاهزاده جودا به ایفای نقش پرداخت.

تهیه کننده سریال جودا و اکبر ” اکتا کاپور –  Ekta Kapoor” برای پیدا کردن بازیگر نقش جودا 7000 دختر هندی را تست کرد و وقتی پاریدهی را دید او فریاد زد او جودای من است ، که بالاخره پاریدهی شارما از بین آنها انتخاب شد.

فیلم شناسی

2010 – Tere Sapne – در نقش: میرا / رانی

2011 – Ruk Jaana Nahin – به عنوان Mehek

2013 –  جودا و اکبر – در نقش جودا

 

بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (1) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (2) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (3) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (4) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (5) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (6) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (7) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (8) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (9) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (10) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (11) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (12) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (13) بیوگرافی و عکس های پاریدهی شارما بازیگر نقش جودا (14)

ارسال نظر