بیوگرافی و عکس های کیم تائه هی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

kim (1)

بیوگرافی:

نام:kim tae hee

نام هنری:angel

کار:بازیگر و مدل

تاریخ تولد:۱۹۸۰

محل تولد:ulsan  south korea

قد:۱۶۵

وزن:۴۵

گروه خونی:o

خانواده:مادر  و پدر یه خواهر بزرگتر و برادر کوچیک تر

دین:مسیحی

سریال ها:

love story in harvard

nine tailed fox

stairway to heaven

a problem at my younger brothers house

screen

lets go

فیلم ها:

quarrel

the rest less

new citizen

last present

kim (2)

کیم تا هی که نامش را هر بیننده ی سریال کره ای می شناسد در شهر السان کره جنوبی متولد شد. خانواده ی کیم تا هی شامل پدر و مادر ، خوهر بزرگ و برادر کوچکش می باشد.

برادر کوچک کیم تا هی (( لی وان )) نیز از بازیگران فیلم و سریال کره ای است. این ستاره ی زیبای سریال کره ایبیشتر با چهره ی زیبایش شناخته شده است.

او از کودکی بچه ی نجیبی بود و حتی در مصاحبه های تلویزیونی پخش شده از شبکه ام بی سی نشان داد که زیاد اهل صحبت و گفتگو نیست.
kim (6)


ولی گفته ها نشان می دهند که او با برادر و پسران هم محله اش دعوا می کرده است.

کیم تا هی با این که دختری سخت کوش بوده و در مدرسه دوران دبیرستان همیشه بهترین نمره را کسب می کرده است و همچنین در بین پسران مدرسه بسیار محبوب بوده است.

چنان که طبق برنامه تلویزیونی ” راز ستارگان ” به این مسئله دست یافتند که هنگامیکه کیم در دوره دبیرستان به بدنسازی می رفته ، پسران در جلوی پنجره ای می نشستند تا او را ببینند و اسم اش را فریاد بزنند.

kim (5)

پس از آن که کیم تا هی به دانشگاه بین المللی سئول وارد شد در رشته ی طراحی مدرن به تحصیل پرداخت. تنها علتی که او در این رشته به ادامه تحصیل پرداخت این بود که وی علاقه ی فراوانی به طراحان داخل کشور داشت. به طور اتفاقی و در ایستگاه اتوبوس شخصی از او دعوت می کند که به عنوان یک مدل برایش کار کند و او این کار را پذیرفت.

در سال 2000 این ستاره سریال کره ای 21 ساله بود. او اولین کار خود را به عنوان یک مدل در ” وایت ” آغاز کرد سپس در سال 2001 اولین بازی خود را در فیلم کره ای ” آخرین هدیه ” ارائه داد.

kim (4)

با این کار کیم ، او شهرت قابل توجی کسب کرد که مورد توجه بینندگان فیلم و سریال کره ای در قرار گرفت. و در سال 2003 در سریال هایی همچون ” تصویر – پلکانی برای ورود به بهشت و مشکلی که من با برادرم دارم” به صحته وارد شد.

با این وجود هنر بازیگری که در وی وجود دارد  جلوی انتقاد منتقدان را گرفته است . برخی افراد او را با نام بهترین بازیگر فیلم کره ای و نه بهترین بازیگر سریال کره ای قبول دارند. در سال 2008 کیم تا یک استراحت یک ساله را انجام داد و سپس دوباره در سال 2009  بازگشت و یکی از بهتزین سریال کره ای ” ایریس” را بازی کرد.

این ستاره سریال کره ای قصد بازی در سریالی داشت که به اسب سواری ارتباط داشت ولی با مشکلاتی روبرو بود چنانکه از اسب سواری و اسب دوانی می ترسید. بعد از مدتی این مشکل حل شد و حتی ایم از این کار بسیار لذت می برد. ولی باز مشکلاتی دیگری در تولید این سریال کره ای پدید آمد.

لی جون کی کارگردان این سریال ، بعد از یک ماه از گذشت این سریال ، برای مشکلات ارتشی و خدمتی آن سریال را ترک کرد. برای ادامه این سریال کره ای کارگردان معروف سزیال کره ای ” یانگ دونگ کان” گزینه ی مناسبی بود و به جای او آمد.

kim (3)
در سال نیمه های سال 2010 تا هی قسمتی از سریال کره ای ” پرنسس من ، را بر عهده گرفت. در مصاحبه ای با شبکه تن آسیا او اظهار کرد که به کار های کودکانه و دخترانه ای که جنبه رویایی و غیر حقیقی دارد علاقه مند است و این تنها عاملی بوده که بتواند به خوبی در این سریال بازی کند.

در سال 2012 او در برنامه تلویزیونی شبکه کی بی سی دو صراحتا اعلام کرد که شایعاتی که در مورد ازدواج او او هستند بی اساس بوده و نظرات اشتباهی هستند و از مردم خواست که این قضیه را فراموش کنند.


لیست سریال هایی که جونگ سو مین در آنها بازی کرده است :

سریال های کره ای :

زندگی با عشق 2013
شاهزاده من  2011
99 روز با سوپراستار  2011
جایزه بزرگ  2010
آیریس  2009
بی قرار  2006
داستان عشق در هاروارد 2004
عشق ممنوع   2004
پلکانی به بهشت 2003

ارسال نظر