بیوگرافی و عکس های شخصی انگین آکیورک و همسرش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اینستاگرام انگین آکیورک بیوگرافی انگین آکیورک عکس های شخصی انگین آکیورک و همسرش زندگی نامه انگین آکیورک عکس های جدید انگین آکیورک عکس های همسر انگین آکیورک

Biography and personal photos engin akyürek and his wife (3)

انگین آکیورک (Engin Akyürek) (متولد ۱۲ اکتبر ۱۹۸۱ در شهر آنکارا ترکیه) بازیگر اهل ترکیه است که در نقش “کریم ایلگاز” در سریال ترکی “گناه فاطماگل چیه؟” (?Fatmagül’ün Suçu Ne) ایفای نقش کرده است.

Biography and personal photos engin akyürek and his wife (1) Biography and personal photos engin akyürek and his wife (2)

زندگی

پدرش کارمند دولت و مادرش خانه‌دار است و یک برادر کوچکتر از خودش دارد. انگین در سال ۲۰۰۲ در رشته تاریخ و زبان از دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شده است. او پس از فراغت از تحصیل به امور خیریه از جمله کمپین کمک به قربانیان زلزله ترکیه پرداخت.

Biography and personal photos engin akyürek and his wife (4) Biography and personal photos engin akyürek and his wife (5)

انگین اکیورک به شانس اعتقادی ندارد و معتقد است شانس همان استعداد است و انجام کار درست در زمان مناسب. او در سال ۲۰۰۴، تنها دو سال بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، از مسابقه ستارگان ترکیه که برای کشف استعداد های بازیگری برگزار شد برنده جایزه بهترین بازیگر مرد ترکیه شد و برن سات نفر دوم زنان در این مسابقه شد.

Biography and personal photos engin akyürek and his wife (6) Biography and personal photos engin akyürek and his wife (7)

انگین بازیگر نقش کریم در سریال (?Fatmagül’ün Suçu Ne)(گناه فاطماگل چیست؟) بوده و با برن ساعت، کان تاشانر، انگین اورترک و فیرات چلیک همبازی بوده است و برای نقش “کریم ایلگاز” برنده جوایز متعددی شده است

در سال ۲۰۱۴ او در فیلم سینمایی (Bi Küçük Eylül Meselesi)(یک مسئله کوچک ایلول) همراه با فرح زینپ عبداله به کارگردانی Kerem Deren بازی کرد. که این فیلم در جزیرهتندوس به ترکی تندوس فیلمبرداری شد

Biography and personal photos engin akyürek and his wife (8) Biography and personal photos engin akyürek and his wife (9)

او هم اکنون در سریال Kara Para Ask ، لطیفه،عشق با طوبا بویوک‌اوستون همبازی ست او در این سریال نقش یک کمیسر پلیس عمر دمیر را بازی میکند که نزدیک مراسم نامزدی اش با دختری به نام سیبل آنداچ است از طرفی لطیفه با بازی طوبا بویوک‌اوستوناز یک خانواده ثروتمند و طراح جواهر است که در ایتالیا درس خوانده، گالری جواهر دارد و به تازگی به استانبول برگشته است. در شب تولد الیف، طی اتفاقی پدر لطیفه و سیبل کشته میشوند در طی حل این پرونده جنایی اتفاقاتی برای عمر و لطیفه رقم میخورد.

Biography and personal photos engin akyürek and his wife (10)

ارسال نظر