کشته شدن یک دختر توسط شیر + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شیر وحشی دختر 22 ساله را زنده خورد! +عکس کشته شدن یک دختر توسط شیر + عکس پاره شدن گلوی دختر عکاس 22 ساله توسط شیر وحشی + عکس

 

کشته شدن یک دختر توسط شیر + عکس (1) کشته شدن یک دختر توسط شیر + عکس (2)

دختری جوان که شیشه پنجره ماشین خورد را در یک پارک حیوانات پایین آورده بود توسط یک شیر کشته شد .

یک زن 22 ساله آمریکایی  پس از باز کردن پنجره خودرو در طول سفر اکتشافی در آفریقای جنوبی به منظور عکس گرفتن از گربه سانان مورد علاقه اش مورد حمله یکی از آنان قرار گرفت و کشته شد.

این زن جوان در حالی که شیر مقابل خود را سوژه عکس کرده بود،متوجه شیری که در کنار خودرو کمین گرفته بود نشد  و در یک فرصت مناسب شیر به وی حمله کرد.

این شیر در حالی که دست زن جوان را گرفته بود وی را با نیروی خود از پنجره خارج و بر روی زمین میکشید.

راهنما  و جنگلبان به قصد نجات زن جوان از ماشین خارج و با شلیک چند تیر هوایی موفق به پراکنده کردن شیرهایی شدند که قصد ترک از صحنه و گذشتن از وعده ناهاری خود را نداشتند .

 

پس از انتقال زن جوان به بیمارستان  و تلاش پزشکان برای احیای جان وی به دلیل جراحات زیاد به ویژه پارگی در ناحیه گردن،وی جان باخت.

مسوولین با نصب علائم هشدار دهنده از بازدید کنندگان خواسته بودند تا نسبت به رعایت آن بسیار جدی باشند.

به گفته  راهنمای این سفر اکتشافی  در طول مسیر از گردشگران خواسته شده بود تا درب و پنجره ها را بسته نگه دارند. بنا بر گزارش های منتشر شده این سومین حمله گربه سانان بزرگ در چهار ماه گذشته است.

این پارک با بیش از 85 شیر، از جمله شیر سفید نادر، و انواع دیگر حیوانات، از جمله زرافه و شترمرغ است.

کارمند گائوتنگ شیر پارک مرد پشتپرده در عربستان گفت:”شیر با نزدیک شدن از سمت چپ از وسیله نقلیه، سمت مسافر راه می رفت، کاملا نزدیک به ماشین و در یک قدمی زن جوان قرار گرفت.

ارسال نظر