عکس های محمد حسن صنوبری والیبالیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اینستاگرام محمد حسن صنوبری,بیوگرافی محمد حسن صنوبری,عکس های جدید محمد حسن صنوبری,عکس های شخصی محمد حسن صنوبری,عکس های محمد حسن صنوبری و زنش,عکس های محمد حسن صنوبری والیبالیست,عکس همسر محمد حسن صنوبری,محمد حسن صنوبری و همسرش

 

 

بازیکن تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: جریان والیبالیست شدن من بسیار عجیب است و می‌توانم این‌طور بگویم که والیبالیست شدن من از جوک‌های زندگی‌ام بود.

محمدحسن صنوبری متولد ۱۳۶۸ در پاکدشت است. او سابقه عضویت در تیم ملی والیبال ایران را دارد و در حال حاضر عضو تیم ملی ب ایران است. صنوبری با ۲.۱۰ سانتی‌متر قد بلندقدترین بازیکن سوپر لیگ ایران است. صنوبری سابقه حضور در تیم های نوجوانان برق تهران و پاس تهران، جوانان پیکان، آلومینیوم اراک، مقاومت سمنان، ارتعاشات صنعتی ایران، باریج اسانس کاشان را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر عضو باشگاه شهرداری تبریز است. او در لیگ ۱۳۹۰ به‌عنوان بهترین مدافع میانی انتخاب شد و جزو بازیکن‌های سال قرار گرفت.

صنوبری با نمایش بازی‌های خوب در شهرداری تبریز می‌توان گفت یکی از پدیده‌های لیگ برتر سال ۹۳ بود و در لیست دعوت‌شدگان به تیم ملی برای سال ۹۴ هم قرار گرفته است.

به بهانه عید باستانی نوروز و درخواست مردم گپ و گفت صمیمی با این بازیکن خوب و بااخلاق را ترتیب دادیم که دعوت می‌کنم به آن توجه فرمایید.

 با  عرض سلام و تبریک سال نو سؤال اول را چنین مطرح می‌کنم چه اتفاقی افتاد دوباره شهرداری را برای بازی انتخاب کردید؟

سال اول که من درحالی‌که با تیم میزان قرارداد بسته بودم با توجه به اتفاقاتی که افتاد قراردادم با این تیم لغو شد و به علت دعوت مرحوم حسین معدنی به تبریز آمدم و با شهرداری قرارداد بستم ولی سال بعد به اختیار خودم دوست داشتم یک سال دیگر در این تیم باشم چون می‌دانستم می‌توانیم سال خوبی با این تیم داشته باشیم.

     ازدواج کردید یا مجرد هستید؟

من مجرد هستم ، من با خانواده زندگی می‌کنم ولی در تبریز تنها هستم و خانواده در تهران زندگی می‌کنند.

عکس های محمد حسن صنوبری والیبالیست (1) عکس های محمد حسن صنوبری والیبالیست (2) عکس های محمد حسن صنوبری والیبالیست (3)

جو سالن و والیبال تبریز را در این دو سال چطور دیدید؟

دربازی‌های تیم شهرداری که من دو سال هم است در این تیم هستم و می‌بینم هواداران بیشتر دوست دارند بازی را ببینید و از آن لذت ببرند تا به تشویق تیم بپردازند و برای تیم مؤثر واقع شوند و این جو با سالن‌های دیگر مثل تهران و ارومیه و گنبد و مشهد قابل‌مقایسه نیست و خوب می‌شود هواداران در کنار تماشا به تشویق هم بپردازند.

دور از خانواده بودن برای شما سخت نیست؟

هر کاری سختی‌های خود را دارد و شغل ما هم‌چنین است ولی عشق به والیبال باعث شده است سختی‌ها به چشم نیاید. خوشبختانه من مجرد هستم و سختی‌های دیگر بازیکنان که متأهل هستند را ندارم و این‌جایی خوشحالی است.

    برنامه‌ی دارید برای ازدواج؟

ازدواج کردن هم جرئت می‌خواهد و هم پول که من هیچ‌کدام را ندارم ، فعلاً شرایط ازدواج را ندارم و در این وضعیت سخت است ازدواج کردن و برای همین فعلاً مجرد هستم.

شما قبلاً بسکتبال بازی می‌کردید چطور شد به والیبال آمدید؟

والیبالیست شدن من که از جوک‌های زندگی من است ، خانواده ما کاملاً غیرورزشی است و جریان چنین شروع شد که یک روز در خانه با خانواده نشسته بودیم که یک گزارش در زمان آقای یزدانی خرم پخش شد که فردایش قرار بود تیم  ملی نوجوانان شروع به کار کند و ما آن گزارش را دیدیم که قدبلند می‌خواستند که همان لحظه مادرم گفت حسن برو والیبال اگر دوست داری که فردا صبح از ۱۱۸ شماره فدراسیون را گرفتیم و من به فدراسیون رفتم ولی به خاطر اینکه روم نشد برم داخل بیرون فدراسیون فقط قدم می‌زدم که آخر رفتم پیش آقای درخشنده و من به ایشان گفتم  دیشب تلویزیون دیدم قدبلند نیاز دارید و من می‌خواهم والیبالیست بشوم که من را معرفی کردند به آقای خوش‌رویی که زیر نظر فدراسیون کارم را شروع کردم ولی والیبال حرفه‌ای را من مدیون آقای مرحوم حسین معدنی هستم

در مورد بسکتبالیست شدنم هم خیلی‌ها گفتنند که من نمی‌توانم در والیبال موفق باشم و خیلی هم من را از لیست تیم ملی نوجوانان و جوانان خط میزند که من رفتم سراغ بسکتبال و پیش آقای هاشمی در تیم ملی و چند جلسه با این تیم تمرین کردم که در انتها به من گفتنند تو می‌توانستیم بسکتبالیست باشی ولی الآن یک مقدار دیر شده است و تمام عضلات بدن تو والیبالی است و چنین شد برگشتم به والیبال و ادامه دادم.

سال  ۹۳برای شما چطور گذشت؟

سال ۹۳ برای من سال خوبی بود و من این سال را خودم انتخاب کردم و با توجه به این‌که از دو تیم دیگر هم پیشنهاد داشتم  ولی سال گذشته هم در شهرداری بودم و باوجود نفرات خوبی مانند میکائیل تاجر، سعید مصطفی وند ، علیرضا بهبودی ، امسال در کنار این بازیکنان حضور داشتم و از اول هم می‌دانستم بودن در کنار این بازیکنان و بازی با بچه‌ها لیگ خوبی را سپری خواهیم کرد که چنین هم شد و این را هم بگویم برخی‌ها می‌گویند تیم ما شانسی نتیجه گرفته باید بگویم اگر لیگ دوباره تکرار شود شاید از این هم بهتر باشیم و هیچ‌چیز شانسی نمی‌شود و برای من سال ۹۳ بهترین سالم بود .

 مهم‌ترین اتفاق دوران ورزشی ۹۳؟

ازنظر خودم بازی‌های خوب خودم در لیگ امسال و سومی با تیم شهرداری تبریز از مهم‌ترین اتفاقات دوران ورزشی من بود.

آرزوی که برای سال ۹۴ دارید؟

سلامتی و دل‌خوش برای همه مردم ایران و امیدوارم خوب زندگی کنیم.

برای خودم هم امیدوارم سال آینده اتفاقات خوب ورزشی برای من بیفتد و روزهای خوبی را داشته باشم

به سؤالات پاسخ کوتاه بدید؟

*والیبال؟

شغل من

*کواچ؟

مربی جوان و باانگیزه

*ستاره موردعلاقه والیبال؟

موسوی

*تیم ملی؟

افتخار هر ورزشکار

*سین موردعلاقه؟

سلامتی مردم

ارسال نظر