عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکس های مته در سریال حکایت کهنه ,بیوگرافی مته, اینستاگرام مته, عکس های همسر مته ,گالری عکس های مته ,تصاویر مته, عکسهای جدید سریال حکایت کهنه, مته بازیگر ترکیه

 

 

 

بوگرا گلسوی متولد ۲۲ فوریه ۱۹۸۲ در انکارا است. او بازیگر و کارگردان و ارشیتک و عکاس است. او برای مدتی در قبرس زندگی می کرد  و در انجا به فعالیت های سینمایی می پردازد.

او از سال ۲۰۰۲ کار بازیگری را شروع کرده است. قبل از ان به فیلمسازی فیلم کوتاه می پرداخته است. یک نکته جالب او دوست سلن سویدار بازیگر نقش توپراک بوده ولی با هم بهم زده اند.

او بعد از سلن با هنرپیشه ترکیه ای بورجو کارا در سال ۲۰۱۱ ازدواج کردند ولی در ۲۰۱۲ طلاق گرفتند. او در سریال فاطمه گل هم بازی کرده و  نقش گونی را در سریال کوزی را نیز بازی کرده است.

عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (1) عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (2) عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (3) عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (4) عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (5) عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (6) عکس های مته در سریال حکایت کهنه + بیوگرافی (7)

ارسال نظر