عکس های فرهاد قائمی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکس های فرهاد قائمی,عکس های فرهاد قائمی و همسرش , عکس های فرهاد قائمی والیبالیست و همسرش, عکسهای فرهاد قائمی, عکس های فرهاد قائمی با زنش,عکس های عروسی فرهاد قائمی ,عکس های زن فرهاد قائمی , اینستاگرام فرهاد قائمی

 

 

بیوگرافی کامل فرهاد قائمی

نام  و نام خانوادگی : فرهاد قائمی

نام تیمی : F.GHAEMI

تاریخ تولد : ششم شهریور ماه ۱۳۶۸

محل تولد : گنبد کاووس استان گلستان

پست : دریافت کننده قدرتی

قد به سانتی متر : ۱۹۷

وزن : ۷۵ کیلوگرم

شماره پیراهن ملی : شماره ۵

 عکس های فرهاد قائمی (1) عکس های فرهاد قائمی (2) عکس های فرهاد قائمی (3) عکس های فرهاد قائمی (4) عکس های فرهاد قائمی (5) عکس های فرهاد قائمی (6) عکس های فرهاد قائمی (7) عکس های فرهاد قائمی (8)

زندگی حرفه ای فرهاد قائمی

شروع والیبال فرهاد قائمی از دوران نوجوانی و زمانی است که کلاس دوم راهنمایی بود او با چند نفر از دوستانش در زمین خاکی های گنبد کاووس والیبال بازی می کردند و بعد هم تیمی رو با همون چند نفر تشکیل دادن و برای مسابقات به محله های گوناگون می رفتند تا این که فرهاد قائمی در تست تیم صنام پذیرفته شد و وارد تیم جوانان صنام شد .

بازیکن تیمی ملی والیبال کشورمان در مسابقات آموزشگاهی ارومیه به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد و بعد از یکسال همراهی با اردوی تیم ملی به عنوان بازیکن ملی پذیرفته شد. بعد از مسابقات تیم ملی به استقلال گنبد پیوست و بعد از آن به بیم بابل و سپس به زادگاهش برگشت وبرای دو سال درجواهری گنبد و بعد از آن یکسال برای هاوش گنبد بازی کرد سپس به عضویت تیم کاله آمل درآمد و پس از یک سال حضور موفق و قهرمانی با کاله در لیگ برتر و مسابقات باشگاه‌های آسیا از این تیم جدا شد و به باریج اسانس کاشان پیوست. قائمی برای فصل ۹۳- ۹۴  تیم پیکان تهران را برای بازی برگزیده است.

در فصل ۹۰-۹۱ با درخشش در تیم هاوش گنبد برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان والیبال دعوت شد و با درخشش استثنائی که از خود در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن نشان داد توانست در مسابقات بعدی و مقدماتی لیگ جهانی در ترکیب اصلی تیم ملی باقی بماند. کارشناسان والیبال سرعت و قدرت سرویس‌های او را با شیمیزو بازیکن ژاپنی مقایسه کرده‌اند.

او در زندگی ورزشی خودش الگوی خاصی ندارد و سعی میکند از هر کس نکات مثبتی را بیاموزد ولی از نظر شخصیتی به رحمان رئوفی علاقه دارد، علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارد ولی بدلیل مشکلات خدمت سربازی امکان حضور در آنجا را ندارد با اینکه چندین مورد پیشنهاد هم بعد از مسابقات لیگ جهانی والیبال داشته است.

وی دلیل موفقیت خود را داشتن هدف و تمرینات منظم و همچنین مشاور خوب میداند و در مورد نحوه پرتاب سرویس خودش می گوید به این نحوه پرداخت عادت کردم و تمرکز بیشتری دارم و این روش ایده ی خودش بوده است و از کسی تقلید نکرده است.

در بین ملی پوشان والیبال با همه رابطه خوبی دارد ولی با مجتبی میرزا جانپور رابطه صمیمی تری دارد به طوری که در زمان اردو های تیم ملی با هم در یک اتاق هستند .عاشق اسب سواری است و موزیک پاپ و لایت رو ترجیح می دهد و غذای محلی چکدرمه ( غذایی محبوب منطقه ترکمن صحرا که شباهت زیادی به استمبلی دارد و در آن علاوه بر سیب زمینی تکه های بزرگ گوشت نیز وجو دارد) به همراه دوغ شتر را خیلی دوست دارد.

ارسال نظر