عکس های حمله تروریستی در دزفول به عزاداران حسینی / فیلم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکس های حمله تروریستی در اهواز به عزاداران حسینی ,فیلم حمله تروریستی در دزفول به عزاداران حسینی,عکس های تیراندازی به عزاداران حسینی در دزفول,عکس های حادثه تروریستی در دزفول به عزاداران حسینی,فیلم حمله به عزاداران حسینی صفی آباد دزفول

554444444444444444

 حمله تروریستی به عزاداران حسینی در دزفول، تعدادی شهید و مجروح بر جای گذاشت.

به نوشته “سایت خبری دزآوان” شامگاه امروز جمعه 24 مهر 1394 سرنشینان یک پژو سواری اقدام به تیراندازی با اسلحه کلاشینکوف به عزاداران حسینی هیئت مسجد قمر بنی هاشم(ع) در شهر “صفی آباد” از توابع دزفول کرده و متواری شدند.

تا این لحظه دو تن از عزاداران دزفولی به نام های «حسین زاده کرم» و «بهمن رضایی نیا» به شهادت رسیده اند.

خبر تکمیلی

دقایقی پیش، خبرگزاری جمهوری اسلامی ـ ایرنا ـ به نقل از شاهدان عینی از دزفول گزارش داد:

این حادثه حوالی ساعت 22:30 دقیقه جمعه شب زمانی اتفاق افتاد که چند نفر سوار بر یکدستگاه خودروی سواری پژو محل تکیه هیات عزاداری قمر بنی هاشم شهر صفی آباد را به رگبار بستند.

سرنشینان خودرو که سر و صورت خود را پوشانده بودند با اسلحه خودکار محل هیات عزاداری قمر بنی هاشم را به رگبار بسته و متواری شدند.

چند تن از اهالی مجاور تکیه قمر بنی هاشم شهر صفی آباد نیز در گفتگو با ایرنا اظهار داشتند: در این حادثه چهار نفر که در هیات نشسته بودند زخمی شده که دو تن از آنان بر اثر شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

یک منبع موثق در بیمارستان دزفول به ایرنا گفت:حسین کریمی یگانه با 28 سال سن و نیز بهمن رضایی با 25 سال سن در بیمارستان جان باختند. «کاظم بختیاری» و «امین جلیل اسلام» نیز از ناحیه زانو تیر خورده و تحت درمان می باشند.

آنان افزودند: این حادثه پس از عزاداری هیات رخ داد. خودروی پژو فاقد پلاک بوده و پس از تیراندازی از محل متواری شد.

هم اکنون مسؤولان انتظامی و امنیتی دزفول در حال بررسی این حادثه هستند.

شهر صفی آباد از شهرهای تابعه شهرستان دزفول می باشد که در بخش مرکزی آن واقع است.

ارسال نظر