عکس های بازیگران سریال لبنانی «خاک و نمک»

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکس های خاک و نمک عکسهای بازیگران خاک و نمک تصاویر خاک و نمک serial lobnani khak va namak,داستان سریال خاک و نمک,زمان تکرار سریال خاک و نمک,ساعت تکرار سریال خاک و نمک,ساعت پخش سریال خاک و نمک,سریال خاک و نمک در شبکه تهران,سریال خاک و نمک شبکه تهران,سریال لبنانی خاک و نمک در شبکه تهران,سریال ماه رمضان امسال شبکه تهران,مشخصات سریال خاک و نمک,موضوع سریال خاک و نمک

 

 

سریال لبنانی «خاک و نمک» میهمان دم افطار شبکه پنج سیما شد. این سریال در ایام ماه مبارک رمضان ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه روی آنتن می‌رود و ۱۲:۳۰ دقیقه هر شب و ۱۱ صبح روز بعد نیز بازپخش می‌شود.

سریال «خاک و نمک » با نام اصلی «ملح التراب» و به کارگردانی ایاد نحاس محصول سال ۲۰۱۴ میلادی لبنان است که در ژانر ملودرام سیاسی تولید شده است.

داستان کلی این سریال مربوط به وقایع اشغال جنوب لبنان و همراهی یک خانواده ثروتمند و متنفذ لبنانی در مقاومت و مبارزه علیه رژیم صهیونسیتی است.

عکس های بازیگران سریال لبنانی «خاک و نمک»  (1) عکس های بازیگران سریال لبنانی «خاک و نمک»  (1) عکس های بازیگران سریال لبنانی «خاک و نمک»  (2) عکس های بازیگران سریال لبنانی «خاک و نمک»  (3) عکس های بازیگران سریال لبنانی «خاک و نمک»  (4)

ارسال نظر