عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان,عکس بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا,ساعت پخش سریال تعبیر وارونه یک رویا,زمان پخش تعبیر وارونه یک رویا,دانلود تیتراژ تعبیر وارونه یک رویا,سریال تعبیر وارونه یک رویا از فریدون جیرانی

 

 

 

تعبیر وارونه یک رویا یک سریال جاسوسی با موضوع انرژی هسته ای است که اواسط سال ۹۳ کار تصویربرداری اش را آغاز کرد و اکنون گروه سازنده مشغول گرفتن سکانس های خیابانی شهر تهران هستند.

عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (1) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (2) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (3) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (4) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (5) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (6) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (7) عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا + خلاصه داستان (8)

همچنین اعلام شده است که طی یک هفته آینده گروه سازنده قرار است برای ضبط سکانس پایانی این مجموعه به مرز ایروان – حوالی تبریز – بروند و کار را در همان جا به پایان برسانند.
آخرین بازیگری که به سریال فریدون جیرانی اضافه شد، ثریا قاسمی بود که به تازگی بازی اش در سریال تعبیر وارونه یک رویا تمام شد. در حال حاضر فرزین صابونی ، الهام کردا ، آزاده سدیری و نیما نادری مقابل دوربین جیرانی ایفای نقش می کنند.

تعبیر وارونه یک رویا
امیر جعفری ، پانته آ بهرام ، فرهاد قائمیان ، داریوش ارجمند ، نگار عابدی ، علی صالحی و … از بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا هستند. امیر جعفری نقش اصلی سریال جیرانی یعنی مامور امنیتی ایرانی را بازی می کند و داریوش ارجمند نیز نقش یک کار شناس امنیتی و به نوعی مافوق جعفری را بر عهده دارد.

این مجموعه برای پخش از شبکه اول در حال ساخت است و تهیه کنندگی آن را سید کمال طباطبایی بر عهده دارد.
فریدون جیرانی – کارگردان سریال تعبیر وارونه یک رویا – اعلام کرده است که سریالش به علت فضای جاسوسی به شکل سیاه و سفید به روی آنتن خواهد رفت.

ارسال نظر