عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

خلاصه داستان سریال شمعدونی,بازیگران سریال شمعدونی,عکس های بازیگران سریال شمعدونی,سریال شمعدونی شبکه سه سیما,آخر داستان سریال شمعدونی,دانلود تیتراژ سریال شمعدونی

 

 

خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال شمعدونی

بازیگران سریال شمعدونی
آتنه فقیه نصیری، محمدرضا داوودنژاد، محسن قاضی مرادی، حسن معجونی، رویا میرعلمی، نگار عابدی، امیر کاظمی و محمد نادری به عنوان بازیگران مجموعه تلویزیونی «شمعدونی» معرفی شدند.

داستان سریال شمعدونی
این مجموعه داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است اما او کودکی کنجکاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است. این سریال در ژانر کمدی قرار می گیرد.

سریال شمعدونی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که نگارش آن را سروش صحت و ایمان صفایی بر عهده دارند. تهیه کنندگی این مجموعه نیز بر عهده محسن چگینی است. همچنین پیمان قاسم خانی نیز به عنوان مشاور پروژه در این مجموعه حضور دارد.

عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان (1) عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان (2) عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان (3) عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان (4) عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان (5) عکسهای بازیگران سریال شمعدونی + خلاصه داستان (6)

ارسال نظر