علی کاووسی عشق جدید ایرینا شایک

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

ایرینا شایک مدل جذاب روسی دنیای فشن، مشب با پست این عکس در اینستاگرام خود با چند میلیون فالوور،از علی کاووسی مدیر ایرانی برنامه‌هایش به عنوان عشقش یاد کرده و نوشته :

.

این مرد رو حتی بیشتر از غذای روزانه‌ام دوست دارم.

علی کاووسی عشق جدید ایرینا شایک  (2) علی کاووسی عشق جدید ایرینا شایک  (3) علی کاووسی عشق جدید ایرینا شایک  (4) علی کاووسی عشق جدید ایرینا شایک  (5) علی کاووسی عشق جدید ایرینا شایک  (6)

ایرینا چندی پیش پس از سال‌ها رابطه، از نامزدش کریس رونالدو ستاره فوتبال رئال مادرید جدا شد که با حاشیه‌ ها و جنجال‌های بسیاری همراه بود.

شایک که هفته پیش خبر داد پس از پنج سال، رابطه‌اش با «کریستیانو رونالدو» به پایان رسیده امروز خبرها و شایعات قبلی در باره اختلاف با مادر کریستیانو رو تکذیب و تاکید کرد که این جدایی هیچ ارتباطی با مادر «رونالدو» یا وجود مشکلاتی با خانواده این ستاره تیم رئال مادرید اسپانیا ندارد. حالا به نظر می‌رسد یک دلیلی محرمانه برای جدایی ایرینا و کریس وجود داشته که «ایرینا» مایل نبود آن را فاش کند.

نامزد جدید «ارینا» جوانی ایرانی با نام «علی کاووسی» است. او طراح لباس در شهر نیویورک آمریکا است و بوتیک شیک فشن با نام خود دارد. او باشماری از مدل‌های سرشناس برای تبلیغ لباس‌های برند تولیدی خود، قرارداد بسته که برجسته‌ترین آن‌ها نامزد جدیدش «ایرینا شایک» است. در چند روز گذشته ایرینا و علی در چند مراسم فشن با هم دیده شده‌اند و همین موضوع شایعات درباره رابطه‌شان را قوت بخشید.

علی کاووسی قبلا به مدت ۶ سال به عنوان کارمند اداری در زمینه مدل و فشن فعالیت می‌کرد. او برای مدتی در موسسه نمایش فشن «ویکتوریا سیکرت» کار می‌کرد و موفق شد تجربه‌ای که لازم داشت به دست آورد. سپس از ویکتوریا سیکرت جدا شد و کمپانی فشن خود را تاسیس کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی، موفقیت‌های بزرگی به دست آورد.

ارسال نظر