سارا شاهی در سریال آمریکایی + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سارا شاهی در سریال آمریکایی + عکس نواده فتحعلی شاه قاجار در یک سریال جنایی آمریکایی + تصویر سارا شاهی، بازمانده فتحعلی شاه و ستاره هالیوود “سارا شاهی نوه فتحعلی شاه” در فیلم آمریکایی + تصاویر

 

 

بازیگر زن ایرانی مقیم آمریکا خانم سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز که از نوادگان فتحعلی‌ شاه قاجار است در یک سریال آمریکایی مقابل دوربین خواهد رفت .
سایت آنا نوشت: سارا شاهی در سومین فصل از سریال تلویزیونی پر بیننده «رِی داناوان» (Ray Donovan) در کنار لیو شرایبر، جان وویت، یان مک‌شین و کیتی

هولمز بازی خواهد کرد.

سارا شاهی در سریال آمریکایی + عکس (1) سارا شاهی در سریال آمریکایی + عکس (2)

سریال «رِی داناوان» که از سال 2013 در شبکه تلویزیونی شوتایم پخش می‌شود، یک مجموعه جنایی است که عنوان خود را از نام شخصیت اصلی با بازی لیو شرایبر گرفته است که تخصص او «رفع و رجوع» گرفتاری‌هایی است که افراد مشهور و پرنفوذ لس‌آنجلس پیدا می‌کنند.

 

بنا بر این گزارش، سارا شاهی بازیگر ایرانی تبار متولد تگزاس در این سریال که آن بردمن پدیدآورش است، در نقش یکی از ستاره‌های موسیقی پاپ ظاهر می‌شود که ناچار است از داناوان وکیل در پرونده‌های پیچیده جنایی کمک بخواهد. سارا شاهی اخیرا از بازی در سریال «شخص مورد علاقه» شبکه CBS کناره‌گیری کرده است.

سارا شاهی با نام اصلی «آهو جهانسوز» متولد 1980 در تگزاس از پدری ایرانی (از نسل فتحعلی‌شاه قاجار و یکی از همسران او به نام بَگُم خانم) و مادری اسپانیایی، پس از تحصیل در دانشگاه متدیست دالاس در رشته خوانندگی اپرا و زبان انگلیسی از سال 2000 وارد حرفه بازیگری سینما و تلویزیون شده و در سریال‌هایی مانند «معلم‌ها»، «آتش شیکاگو» و «زندگی» بازی کرده است.

ارسال نظر