راز داشتن ابروهای پرپشت خانم ها با ماساژ و انواع روغن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ابرو پرپشت, ابرو ضخیم, ابرو کم پشت, ابرو نازک, پرپشت بودن ابروها, پرپشت کردن ابرو, راز داشتن ابروهای پرپشت خانم ها, کم پشت بودن ابروها راز داشتن ابروهای پرپشت با ماساژ و انواع روغن

324344

پرپشت بودن ابروها مزیتی دارد برای خانم ها که آنها را زیباتر و جذاب تر نشان می دهد و همه خانم ها از کم پشت بودن ابروها گله دارند بنابراین ما برایتان روش هایی را معرفی میکنیم به زیاد کردن موهای ابرو کمک می کند و ابروها را پرپشت می کند در زیر به رازهای پرپشت کردن ابرو پی می برید .

 

پهنای مناسب و پرپشت و خوش فرم تأثیر زیادی در آراستگی چهره دارد. ور رفتن زیاد با ابرو و تغذیه نامناسب باعث نازک و تنک شدن ابروها می شود. اگر می خواهید ابروهایتان به طور طبیعی پرپشت و پهن باشد از این راهکارها استفاده کنید.

 

ماساژ با روغن بادام

ماساژ با روغن بادام یک راه درمان طبیعی برای تقویت ابروهاست که بسیاری از افراد برای پرپشت کردن ابروها استفاده می کنند. هر شب قبل از خواب ابروها را با روغن بادام ماساژ بدهید.

تقویت ابرو با تغذیه

درست مانند هر قسمت از بدنتان موی ابروهایتان نیز برای رشد نیاز به ویتامین و مواد معدنی دارند. برای رشد بهتر موهای سر و ابروها ویتامین «A» بیشتری مصرف کنید. بیشتر هویج و سیب زمینی بخورید. همچنین ویتامین سی موجود در میوه ها و ویتامین «E» در سبزیجات سبز و حبوبات برای رشد موها مؤثر هستند.

آب پیاز با روغن زیتون اصلی

آب پیاز حاوی مقدار زیادی سولفور است که برای تولید کلاژن مفید است. سولفور برای رشد ابروها بسیار مفید است. همچنین روغن زیتون نیز به رشد سریع تر موها کمک می کند. آب پیاز را با روغن زیتون مخلوط کنید و روی ابروها بمالید. بعد از ده تا پانزده دقیقه ابروها را به آهستگی بشویید.

روغن کرچک

روغن کرچک نیز برای رشد سریع ابروها و کلفت شدن موهای ابرو مفید است. این روغن ها حاوی همه مواد لازم برای رشد و تقویت مو هستند. شب ها ابرو را با روغن کرچک ماساژ بدهید و آن را از روی ابروها پاک نکنید. دو هفته این روش را به کار ببرید و تفاوت آن را احساس کنید.

کمتر ابرو را دستکاری کنید

عادت ابرو برداشتن یکی از عوامل کم پشت شدن آن است. برای یک دوره چند ماهه دست به ابروهایتان نزنید و فقط موهای زائد روی پلک را بردارید. هر بار برداشتن ابرو آن را ضعیف و نازک تر می کند.

خواب بیشتر

استرس و کم خوابی باعث ریزش ابروها می شود. اگر ابروهایتان ناگهان شروع به ریزش کرده است سبک زندگی تان را تغییر بدهید. استرس را کنترل کنید، به اندازه کافی بخوابید و استراحت کنید. تأثیر این تغییرات نه تنها روی ابروها بلکه در همه چیز دیده خواهد شد.

شیر و عسل

احتمالاً درباره تأثیر شیر و عسل در شفافیت پوست می دانید. بسیاری از ماسک های پوست بر پایه شیر و عسل هستند. کمی شیر و عسل را مخلوط کنید و روی ابروها بمالید و بعد از پانزده دقیقه بشویید.

روغن نارگیل

قبل از خواب کمی روغن نارگیل را گرم کنید و روی ابروها بمالید. اگر به مدت یک ماه هر شب این کار را انجام بدهید ابروهایتان به سرعت رشد خواهد کرد.

ارسال نظر