دسر رژیمی ماست و هویج

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آموزش درست کردن دسر رژیمی ماست و هویج,طرز تهیه دسر رژیمی ماست و هویج,آموزش دسر رژیمی ماست و هویج,دستور دسر رژیمی ماست و هویج,آموزش تصویری دسر رژیمی ماست و هویج,مواد لازم دسر رژیمی ماست و هویج,روش تهیه دسر رژیمی ماست و هویج,آموزش تهیه دسر رژیمی ماست و هویج,

دسر رژیمی ماست و هویج (1) دسر رژیمی ماست و هویج (2)

 

مواد اولیه :

بستنینصف لیوان
موز1 عدد
ماستیک چهارم لیوان
هویج (رنده شده)نصف لیوان
عسل2 قاشق غذاخوری

 

اگر در رژیم هستید این دسر سلامت و خنک را برای روزهای گرم تابستان در فریزر داشته باشید. دانه های ریز هویج در این دسر ترکیب جالبی ایجاد میکند.
موز پوست کنده را درسته در ته قالب قرار دهید(ظرفهای پلاستیکی مربع مستطیل مخصوص فریزر برای این کار ایده ال است ). ماست و عسل را ترکیب کرده ،بستنی و هویج را به ان اضافه کنید.همزده در قالب بریزید، طوریکه روی موز را بپوشاند بمدت نیم ساعت در فریزر قراردهید.
دسر اماده است ان را به ظرف مورد نظر منتقل کرده با یک چاقوی تیز به ورقه هایی به قطر یکسانت برش دهید.(اگر کالری دریافتی برایتان مهم نیست میتوانید از خامه فرم گرفته یا ماست خامه ای، کشمش یا انواع مربا در این دسر استفاده کنید) . اگر دسر مدت بیشتری در فریزر بماند حالت بستنی یخی پیدا میکند.

نکته:

اگر از بستنی وانیلی در این دسر استفاده کنید به مراتب زیبا تر خواهد بود.من از بستنی شکلاتی استفاده کردم.کیفیت بستنی و ماست استفاده شده تاثیر زیادی در طعم دسر ایجاد میکند.

ارسال نظر