دریافت کارت شارژ در ازای رابطه نامشروع + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دریافت کارت شارژ در ازای رابطه نامشروع, رابطه نامشروع با یک کارت شارز, کارت شارژ , ایجاد رابطه نامشروع در ازای دریافت شارژ,رابطه نامشروع در ازای دریافت شارژ موبایل , 

 

 

عکس از رابطه نامشروع

 

صفحات زیادی درفیسبوک هستند که ادعا می کنند در ازای دریافت مبلغ کمی و حتی کارت شارژ حاضر به رابطه نامشروع جنسی هستند . باید بگوییم که شک نکنید 99 درصد این صفحات جعلی و 80 درصد اینها مرد هستند .

سرهنگ ” سید غلامرضا حسینی ” رئیس پلیس فتا همدان گفت: کارآگاهان پلیس فتا هنگام رصد فضای مجازی در یکی از شبکه های اجتماعی به صفحه ای برخورد کردند که صاحب صفحه با بارگذاری عکس یکی از بازیگران مشهور که شبیه به یکی از بازیگران ایرانی بود، اعلام کرده بود که مالک این صفحه بیرجندی است.

سرهنگ”حسینی” افزود: کارآگاهان با ردزنی سایبری و شگردهای خاص ورود به صفحه را آغاز کردند که مشخص شد صاحب صفحه علاوه بر بارگذاری تصاویر مبتذل، طوری جلوه داده بود که درقبال دریافت وجه و حتی شارژ با کاربران رابطه نامشروع برقرار می‌کند. وی تصریح کرد: کارآگاهان با ایجاد تله سایبری مشخصات صاحب صفحه را در بیرجند پیدا کردند که با هماهنگی های قضائی به محل سکونت صاحب صفحه مراجعه و مرد 25 ساله را دستگیر و تمام دستگاه های دیجیتالی وی کشف و به پلیس فتا منتقل شد. سرهنگ “حسینی” خاطر نشان کرد: متهم از افراد سابقه دار بوده که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی گردید.

ارسال نظر