دروغ بزرگ در تبریز = ورزشگاه را به آتش کشیدند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عکس آشوب در تبریز, عکس های اتش زدن ورزشگاه در تبریز,عکس های درگیری در ورزشگاه تبریز ,عکس هوادران تراکتور ,تصاویر درگیری تراکتوری ها , عکس های اتش سوزی در ورزشگاه تبریز تراکتور ,

 

1431712697edalatgolestan.ir

دروغ بزرگ در تبریز / به تراکتوری ها گفتند قهرمان شدید تا آشوب نکنند! / ورزشگاه را به آتش کشیدند

عجیب ترین اتفاق تاریخ فوتبال ایران و حتی لیگ های حرفه ای جهان امشب در هفته پایانی لیگ برتر ایران رخ داد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان گلستانجایی که با سوت پایان لیگ برتر همزمان دو تیم به زمین ریخته و جشن قهرمانی به پا کردند!

در حالی که دیدار تراکتورسازی تبریز و نفت تهران بانتیجه تساوی 3 – 3 به اتمام رسید و از سوی دیگر سپاهان با نتیجه 2 بر صفر سایپا را شکست داد و قهرمان شد اما بازیکنان و هواداران تراکتورسازی پس از پایان بازی شادی کردند.

شادی بازیکنان تراکتورسازی و هواداران این تیم به این دلیل بود که به آنها اعلام شده بود بازی سپاهان و سایپا با نتیجه تساوی به پایان رسیده و با این نتیجه تراکتورسازی قهرمان شده است. به نظر می‌رسد این موضوع به این دلیل به تراکتورسازان اعلام شده بود که امنیت ورزشگاه حفظ شود و تماشاگران اقدام به شکستن صندلی‌ها نکنند.

 

شایعه شده بود که روی اسکوربورد ورزشگاه امام تبریز نتیجه بازی سپاهان و سپایپا مساوی درج شده بود اما این در حالی است که اسکوربورد این ورزشگاه قطع بود و کار نمی‌کرد.

 

هواداران پس از اینکه متوجه حقیقت شدند شروع به شکستن صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام کردند.

 

چند دقیقه مانده به پایان دیدار دو تیم فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران به بازیکنان و کادر تیم تبریزی اعلام می‌کنند که بازی همزمان دو تیم سپاهان و سایپا با نتیجه 2 بر 2 مساوی شده است. به همین دلیل بازیکنان تیم تراکتورسازی شروع به وقت کشی و پس از پایان بازی جشن قهرمانی بر پا می‌کنند.

هواداران به شدت خوشحال شده و به زمین بازی می‌‎ریزند.پس از اینکه شرایط تحت کنترل قرار می‌گیرد، هواداران متوجه حقیقت می‌شوند و به شدت شروع به فحاشی و شکستن صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام می‌کنند.

درگیری زیادی رخ می‌دهد و چندین و چند هوادار زیر دست و پای خیل عظیم مردم قرار می‌گیرند. نیروهای امنیتی با برخی از طرفداران تیم تراکتورسازی درگیر می‌شوند و چند هوادار با آمبولانس از ورزشگاه بیرون برده می‌شوند.

در حال حاضر گارد ویژه وارد عمل شده است.

بازیکنان دو تیم در رختکن هستند و به دلیل ازدیاد جمعیت نمی‌توانند از رختکن خارج شوند.

بیش از 10 هزار هوادار تبریزی مقابل در ورودی ورزشگاه هستند.

هواداران تبریزی به شدت ناراحت هستند.

هواداران تراکتورسازی تبریز با نیروی انتظامی درگیر شدند.

 

پس از قهرمان  نشدن تراکتورسازی در لیگ برتر هواداران تراکتور سازی صندلی های ورزشگاه و همچنین کاغذهای  که قرار بود با آنها جشن قهرمانی بگیرند را آتش زدند و آتش سوزی شدیدی در ورزشگاه رخ داد. براین اساس دود فضای ورزشگاه یادگار را فرا گرفت به طوری که فاصله دو متری مشخص نیست.

تراکتورسازان تمام سطل آشغال های آهنین طبقه دوم ورزشگاه را به زمین چمن پرتاب کردند، نرده های طبقه را شکسته و به پایین پرتاب کردند همچنین استیجی که برای جشن قهرمانی تدارک دیده شد از سوی آنها کاملا شکسته و خرد شد.

در پی این اتفاقات خودروهای آتشنشانی خودرا به ورزشگاه یادگار امام رساندند تا  جو آتشین را فروکش کنند.

ارسال نظر