خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آموزش درست کردن خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,طرز تهیه خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,آموزش پختن خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,دستور خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,آموزش تصویری خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,مواد لازم خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,روش تهیه و پخت خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,آموزش تهیه خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی,

خوراک مرغ و سیب زمینی کبابی

 

مواد اولیه :

ران مرغ6 عدد
سیب زمینی4 عدد
سیر4 حبه
پیاز3عدد
روغن زیتون2 قاشق غذاخوری
سرکه2 قاشق غذاخوری
پودر آویشن1 قاشق غذاخوری
خردل2 قاشق چایخوری
ترخون تازهمقداری

 

ران های مرغ را نمک بزنید و کناری قرار دهید ؛ داخل کاسه ای سرکه ، خردل ، روغن زیتون ، پودر آویشن ، مقداری نمک و فلفل سیاه بریزید و خوب مخلوط کنید تا سس یکدستی بدست بیاید.
ته ظرف یا سینی فر را با مقداری روغن چرب کنید ، سیب زمینی ها را به صورت حلقه ای برش بزنید و در ظرف بچینید ، سیر و پیاز را حلقه ای خرد کنید و روی سیب زمینی های حلقه شده پخش کنید و نمک و فلفل بریزید.
ران های مرغ را روی مواد دیگر قرار دهید و مقداری سبزی ترخون تازه را بین فضاهای خالی قرار دهید سپس سس سرکه ای که از قبل آماده کرده اید را روی ران های مرغ بریزید ( سعی کنید تمام قسمت های مرغ به این سس آغشته شود ).
ظرف را داخل فر با دمای 180 درجه سانتیگراد به مدت 1 ساعت قرار دهید تا مرغ ها کباب شوند ، پس از پخت از فر خارج کنید و 10 دقیقه استراحت دهید سپس در ظرف بریزید و همراه با سالاد و چاشنی دلخواه سرو کنید.

ارسال نظر