حمله ایرانی ها به اینستاگرام نامزد جدید رونالدو + عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اینستاگرام نامزد جدید رونالدو + عکس ,نامزد جدید رونالدو و شب عجیب با علاقمندان ایرانی اش, حمله ایرانی ها به اینستاگرام نامزد رونالدو, حمله کاربران ایرانی به نامزد رونالدو! +عکس,واکنش نامزد رونالدو به موج پیام های کابران ایرانی , واکنش نامزد رونالدو به موج پیام های کابران ایرانی ,

حمله ایرانی ها به اینستاگرام نامزد جدید رونالدو + عکس

همانند خیلی از اتفاقات گذشته این چنینی ، کاربران ایرانی اینستاگرام و تلگرام نامزد جدید رونالدو را مورد عنایت خود قرار دادند .

همه چیز از یک اسکرین شات آغاز شد. اسکرین شاتی که نامزد رونالدو در اینستاگرامش گذاشت. یک کاربر ایرانی هوادار کریس رونالدو در نرم افزار تلگرام، نام نامزد جدید کریس رونالدو را سرچ كرده بود و بعد توانسته بود برای او پیغامی بگذارد.

کاترینا با انتشار عكسی در صفحه اجتماعی خود نوشت: «این روزها پیام هایی از این دست را زیاد دریافت می کنم. فقط یک سوال دارم. شماره تلفنم را از کجا به دست آوردید؟»

در متن پیام هایی که کاترینا آن را منتشر کرده، یک کاربر ایرانی به نام آرمان به کاترینا بابت آشنایی با کریس رونالدو تبریک گفته است. آرمان ابراز علاقه کرده است تا با سفری به اسپانیا رونالدو را از نزدیک ببیند اگر چه گفته كه پول کافی برای این سفر را ندارد.

پیج منتسب به این مدل با تعجب پرسیده بود که چطور این کاربر شماره اش را پیدا کرده در حالی که نمی دانست امکان سرچ نام کاربری در این نرم افزار وجود دارد اما از آن لحظه به بعد و انتشار تصویر این مکالمه در اینستاگرام دوست رونالدو سبب شد تا تعداد زیادی از فارسی زبانان به اینستاگرام او بروند و تقریبا تا صبح همه چیز می شد در اینستاگرام او دید.

از متقاضی پراید مدل 78 تا … تا جایی که تا صاحب پیج منتسب به نامزد رونالدو از همه بخواهد به دلیل دیروقت بودن، بروند و استراحت کنند!

این اولین بار نیست که کاربران ایرانی اینچنین به پیج های افراد مختلف حمله می کنند. پیشتر یک آمریکایی به جای داور استرالیایی بازی ایران و عراق، داور بازی ایران و آرژانتین، زایتسف سرشناس ایتالیایی و مسی اسیر چنین حملاتی شده اند.

ارسال نظر