بیوگرافی و عکس های Eun Kyeong Lim

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بیوگرافی Eun Kyeong Lim عکس های Eun Kyeong Lim تصاویر Eun Kyeong Lim عکس های ایون کیونگ لیم عکهای اینستاگرام Eun Kyeong Lim زندگی نامه Eun Kyeong Lim

بیوگرافی و عکس های Eun Kyeong Lim (1)

Eun Kyeong Lim در 16 ژانویه سال 1984 متولد شده است. این بازیگر 31 ساله ی کره ایی به دلیل داشتن زیبایی خاص از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. او در سال  1999 به دلیل داشتن مهارت های خاص خود، چهره جذاب و زیبایی بی نظیر به شهرت رسید.

Name: 임은경 / Lim Eun Kyeong
Also known as: Lim Eun Kyung / Im Eun Kyung
Date of birth: July 7, 1983
Height: 162 cm
Weight: 39 kg

بیوگرافی و عکس های Eun Kyeong Lim (1)

TV Series

Bodyguard (KBS, 2003)
Rainbow Romance (MBC, 2004)

بیوگرافی و عکس های Eun Kyeong Lim (2)

Movies

Marrying High School Girl(2004)
Spooky Village (2004)
Doll Master (2003)
Conduct Zero (2002)
Resurrection of the Little Match Girl (2002)

ارسال نظر