بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سریال لطیفه,لطیفه,لونت اینانچ در سریال لطیفه,بیوگرافی لونت در سریال لطیفه,زندگینامه لونت در سریال لطیفه,عکسهای لونت در سریال لطیفه,تصاویر جدید بازیگر نقش لونت در سریال لطیفه,بیوگرافی و عکس لونت در فیلم لطیفه,امره کیزیلیرماک (Emre Kızılırmak),بیوگرافی امره کیزیلیرماک بازیگر ترک,دوست دختر لونت در سریال لطیفه,همسر لونت در سریال لطیفه,داستان سریال لطیفه

 

 

 

 

امره کیزیلیرماک (Emre Kızılırmak) متولد سال 1985 در استانبول ،ترکیه می باشد.

در سال 2005 در مسابقه “ما به دنبال چهره های جدید می گردیم” برنده شد و در سال 2008 در کره جنوبی به عنوان مدل برتر سال انتخاب گردید. یک سال در کلاس های بازیگری شرکت کرد و در سال 2009 در فیلم “عشق یک خیاله” در نقش آلتای بازی کرد ،که اولین گام خود را در حرفه بازیگری با موفقیت برداشت.

امره کیزیلیرماک در سال 2014 در سریال لطیفه (kara para ask) برای نقش لونت اینانچ انتخاب شد که بازی زیبایی را از خود ارائه داد.

فیلم شناسی

  • عشق یک خیاله (2009 – 2011) – آلتای
  • کاراگاه ممولی (2011) – ممولیi
  • داستان پری (2013)
  • سریال لطیفه (2014) – در نقش لونت

بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (1) بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (2) بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (3) بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (4) بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (5) بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (6) بیوگرافی و عکس های لونت در سریال لطیفه (7)

ارسال نظر