آموزش و نکاتی برای پرورش گل انگشتانه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

گل انگشتانه,آموزش پرورش گل,اصول کاشت,اموزش پرورش گل,خاک مناسب پرورش,باغبانی گل و گیاه,مراقبت از گل و گیاه,پرورش گل و گیاه,پرورش گل و گیاه در باغچه,اصول باغبانی,باغبانی,گل انگشتانه ای,گل انگشتانه کرکدار,گل انگشتانه ارغوانی,گل انگشتانه چیست,عکس گل انگشتانه,بذر گل انگشتانه,برگ گل انگشتانه,گل انگشتانه تکثیر,مقاله در مورد گل انگشتانه,کاشت گل انگشتانه,روش تکثیر گل انگشتانه,درباره گل انگشتانه,هنر در زندگی

 

 

 

در اینجا شاهکارهایی از باغ‌های قدیمی داریم. گل انگشتانه سنبله‌هایی متمایز دارد و دارای رنگ‌ها و به‌ویژه گل‌میخ‌هایی است که به ساقه متصل هستند. گل‌های انگشتانه در یک باغ که تا حدودی سایه‌دار است، چهره‌ای با شکوه و برازنده از خود نشان می‌دهند. آن‌ها در خانه، زمین‌های جنگلی، یا در باغ‌های بومی رشد می‌کنند و ظاهر خوبی به باغچه خانه‌ها نیز می‌دهند.

آموزش و نکاتی برای پرورش گل انگشتانه

شکوفه گل انگشتانه در اوایل تابستان در رنگ‌های مختلف قرمز مایل به زرد، سرخ، کرم و سفید، با خال‌های متضاد می‌روید. این گل متعلق به اروپا، غرب آسیا و شمال آفریقا است.

توجه: برگ‌ های گل انگشتانه سمی‌ هستند. اگر کودک یا حیوان خانگی دارید، این گیاه را از دسترس‌شان دور نگه دارید. ماده سمی موجود در برگ‌ها، دیجیتالیس نامیده می‌شود. این ماده شیمیایی ممکن است گاهی اوقات در درمان بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار بگیرد.

ارسال نظر