آموزش و طرز تهیه چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آموزش درست کردن چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی), طرز تهیه چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی) ,آموزش پختن چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی), دستور چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی),آموزش تصویری چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی) ,مواد لازم چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی) , روش تهیه و پخت چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی),آموزش تهیه چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی) ,

 

 

 

مواد اولیه :

برای 4 نفر
پنیر چدار رنده شده1و 3/4 پیمانه
خامه ترش1/2پیمانه
پیاز ریز شده1 عدد
فیله سینه مرغ4 عدد
نمک1/2 قاشق چایخوری
فلفل سیاه1/2 قاشق چایخوری
پونه1/2 قاشق چایخوری
جعفری خرد شده1 قاشق سوپخوری
فلفل دلمه ای سبز خرد شده1/3 پیمانه
پودر چیلی1 قاشق سوپخوری
آب1/2 پیمانه
سس گوجه فرنگی450 گرم
سس تاکو370 گرم
نان ترتیلا8 عدد
سیر رنده شده1 حبه

 آموزش و طرز تهیه چیکن آنچیلادا (غذای خوشمزه مکزیکی)

طرز تهیه

ابتدا فر را روی دمای ۳۷۵ درجه فارنهایت (۱۷۵ درجه سانتیگراد) تنظیم کنید.در یک قابلمه مرغ را با کمی آب روی حرارت متوسط قرار دهید تا مرغ بپزد. سپس مرغ پخته شده را تکه تکه کنید و دوباره به قابلمه برگردانید.پیاز، جعفری، خامه ترش و ۱ پیمانه پنیر چدار، پونه وفلفل سیاه را اضافه کنید و هم بزنید تا زمانی که پنیر چدار آب شود.سس گوجه فرنگی، نمک، آب، پودر چیلی (تند)، فلفل دلمه ای و سیر را نیز اضافه کنید.
مقداری از مواد را در هر نان ترتیلا بریزید و نان ها را بپیچید و در سینی مخصوص فر قرار دهید.روی آن ها را با سس تاکو و ۳/۴ پیمانه پنیر چدار بپوشانید. چیکن آنچیلادا را به مدت ۲۰ دقیقه در فر قرار دهید. قبل از سرو ۱۰ دقیقه اجازه دهید تا در فر بماند و کمی سرد شود.

ارسال نظر